Pages Menu
TwitterFacebook
Categories Menu

Posted by on gru 18, 2021 in Moja Toskania | 0 comments

Podobno niewidoczna wpadka

Podobno niewidoczna wpadka

Dzisiaj o godzinie 15 rozpoczęła się Gala konkursu na Osobowość Polonijną im. Edyty Felsztyńskiej 2021 roku. Jak wiecie zasiadałam w jury.

A, że chciałam zrobic świąteczny nastrój, to postanowiłam postawic choinkę tuż za mną, na półce. Tak wyglądała choinka przed….

Pech chciał, że do tego samego gniazdka podłączyłam telefon. Zapomniałam o tym, wzięłam telefon do ręki i tym samym pociągnęłam choinkę na podłogę. Wszystko na wizji, w czasie rozdania nagród…. Podobno nic nie było widać…..Ja zapomniałam, że byłam online, odruchowo schyliłam się i zaczęłam zbierać bombki oraz wieszac ponownie na choince. Dopero wtedy uświadomiłam sobie jaka jest sytuacja, hahhha! Mieliście kiedyś podobną wpadkę?

Na tym zdjęciu widac, że u mnie choinka już sie nie pali….

Relację z całości gali możecie przeczytać tutaj.

Nagrody główne otrzymali: Marzena Nowak z Niemiec, Aneta Malinowska z Włoch i Paweł Bury z Irlandii. Natomiast wyróżnienia przyznane przez Kapitułę otrzymali: Sylwia Jasion z Niemiec, Christina Masalska z Litwy, Artur Kaźmierczak z Irlandii, Marcin Całka z Wielkiej Brytanii, Katarzyna Orzech z Włoch i Helena Knapczyk ze Stanów Zjednoczonych.

Aneta Malinowska

Wszyscy odbierający nagrody bardzo się wzruszali. Pani Marzena z Berlina płakała i prosiła o chwilę…No to za nią większośc się popłała. Po mnie chyba było widać…

Gala była bardzo wzruszająca. Gratuluję zwycięzcom i wyróżnionym. To co robią jest niesamowite.

Post a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *