Pages Menu
TwitterFacebook
Categories Menu

Posted by on lis 28, 2017 in Moja Toskania | 3 comments

Medal w konkursie „Polak Roku we Włoszech”.

Medal w konkursie „Polak Roku we Włoszech”.

18 listopada 2017 r.  w Reggio Calabria odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród I Edycji „Polak Roku we Włoszech”. Niestety na uroczystości nie byłam osobiście. Ale kilka dni po wydarzeniu dostałam maila z informacją, że zostałam wyróżniona. Kilka dni temu mogłam zobaczyć jak wygląda medal.

Zdobyć III miejsce w I edycji konkursu „Polak Roku we Włoszech” to dla mnie ogromne wyróżnienie. To nagroda za pracę, którą z pasją wykonuję na rzecz włoskiej Polonii, ale również Polaków zainteresowanych tematyką włoską, włosko polską. Znajomi dobrze wiedzą ile godzin dziennie siedzę przed komputerem, ile telefonów dziennie odbieram, ile sytuacji rozwiązuje, ile pomagam. Nie interesuje mnie zazdrość innych, brzydkie komentarze na mój temat, krytykowanie za plecami. Liczy się moja  życzliwość wobec drugiej osoby, dyspozycyjność i pomoc. I właśnie teraz przyszła nagroda za moją codzienną pracę, za którą chcę bardzo serdecznie podziękować.

Poniżej zdjęcie z Agnieszką Gorzkowską, z którą współredaguję portal Polacy we Włoszech i która wraz ze mną dostała medal.

Foto Michał Dzieciaszek

 

Stanowimy mega zgraną ekipę redakcyjną i przez 5 lat działalności udało nam się stworzyć coś wyjątkowego. Zajrzyjcie na portal, oceńcie, komentujcie. Zapraszamy!

3 komentarze

  1. Oleńko, wielkie gratulacje. To wspaniała nagroda za wszystko co robisz. Życzę dalszych sukcesów.

  2. Gratulacje Pani Olu!!!

  3. G R A T U L A C J E ! ! !

    Dalej ” robcie swoje „,a krytyka niech tylko dodaje Wam sil
    do dalszej pracy.

Post a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *