Pages Menu
TwitterFacebook
Categories Menu

1 Comment

 1. Informacja o prezentacji Monte Cassino 3D
  Witam serdecznie.

  Za kilka tygodni będziemy obchodzić kolejną rocznicę bitwy pod Monte Cassino, na tę dostojną okazję Fundacja Andrzeja Marca Monte Cassino, przygotowała prezentację w postaci wirtualnego spaceru, realizowanego przez Foto Media Art.

  Prezentacja pokazuje ”Polski Cmentarz Wojenny na Monte Cassino”,mogiły poległych w bitwie pod Monte Cassino w okresie od 11 do 19 maja 1944 roku jak i późniejszym okresie po bitwie.

  Chcąc zachować w pamięci dla przyszłych pokoleń burzliwy okres walki tamtych dni, przemieszczamy się wirtualnie po miejscach uhonorowanych pomnikami, 3 Dywizji Strzelców Karpackich na wzg 593, 5 kresowej Dywizji Piechoty, 4 Pułku Pancernego ,,SCORPION,,6 Pułku Pancernego im”Dzieci Lwowskich”, miejsca obronne, szlaki komunikacyjne,widok na drogę polskich saperów, wzgórze Maiola, Masseria Albanetta, głowę węża, domek doktora.

  Przemieszczamy się obrazem również po klasztorze na Monte Cassino pokazując namiastkę odrestaurowanej budowli.

  Zapraszamy do obejrzenia wirtualnego spaceru na stronie http://www.montecassino.org.pl/ jak i wsparcia Fundacji Monte Cassino, która w sposób godny podziwu dba o pamięć o polakach i ich miejscach pochówku na obczyźnie w szczególności tych spod Monte Cassino.

  Pozdrawia Fundacja Monte Cassino i realizatorzy projektu

  Fundacja Andrzej Marzec „MONTE CASSINO”
  23-200 Kraśnik,
  ul. Lubelska 47
  tel. 081 825 19 76 ammontecassino@wp.pl
  Foto Media Art – fotografia interaktywna
  Sandomierska 26A
  27-400 Ostrowiec Św.

  tel. 41 247 99 19
  kom. 782 787 481

Post a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *