Pages Menu
TwitterFacebook
Categories Menu

Posted by on sie 12, 2020 in Moja Toskania | 1 comment

Karta lokalizacji pasażera czyli co nas czeka podczas lotu Ryanairem

Karta lokalizacji pasażera czyli co nas czeka podczas lotu Ryanairem

Podczas lotu samolotem Ryainar możecie spodziewać się wypełnienia pewnego formularza. Jest sporządzony w dwóch językach. Należy wypełnić tylko jedną wersję językową.

Oto treść

Karta lokalizacji pasażera

W celu ochrony Twojego zdrowia pracownicy służby zdrowia poproszą Cie o wypełnienie tego formularza jeśli istnieje podejrzenia wystąpienia choroby zakaźnej na pokładzie samolotu, którym leciałaś/leciałeś. Podanie poniższych informacji pozwoli pracownikom służby zdrowia na kontakt z Tobą jeśli doszło do narażenia na chorobę zakaźną. Bardzo ważne jest, aby wypełnić ten formularz dokładnie i w całości. Twoje dane będą zabezpieczone zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych i użyte jedynie do ochrony zdrowia publicznego. Dziękujemy, że pomagasz nam chronić Swoje zdrowie.

Tak naprawdę podczas lotu stewardessy bądź stewardzi pytają się o posiadanie wypełnionego takiego formularza. Jeśli ktoś nie był na to przygotowany to nie ma obaw. Można poprosić załogę samolotu, by dała nam go do wypełnienia na miejscu.

Oprócz danych osobowych, numeru lotu, numeru siedzenia samolotowego należy też podać dane osoby, z którą można się skontaktować w wyjątkowej sytuacji.

1 Comment

  1. Komentarz

Post a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *