Pages Menu
TwitterFacebook
Categories Menu

Posted by on maj 17, 2020 in Moja Toskania | 0 comments

Od jutra będzie lepiej

Od jutra będzie lepiej

Od jutra wielkie zmiany! Będziemy mogli wyjeżdżać nawet poza region i nie trzeba będzie nosić przy sobie autocertyfikatu. Otwarte zostaną bary, restauracje, pizzerie… Marzy mi się kawa zrobiona przez barmana.

Tylko zastanawiam się czy będzie dobra. Bo skoro maszyny nie działały przez ponad 2 miesiące, to ta kawa początkowo może być niesmaczna.

Teraz można było zamawiać jedzenie tylko na wynos. W niektórych barach można było zamówić kawę na wynos. Czyli w kubeczku z kartonu z plastikową łyżeczką. Nie poszłam na taką kawę.

Od jutra otwierają fryzjerzy, kosmetyczki, wszystkie sklepy….Dlatego wczorajszy wypad do dużego sklepu przejdzie do wspomnień o pandemii.

W tym sklepie zostały zamknięte działy z ubraniami, wyrobami skórzanymi, artykułami domowymi oraz biżuteria. Stworzono jak by korytarze, które prowadziły nas tylko do niektórych półek. Mnie interesował dział ze śrubokrętami, w którym byłam jedyną kobietą.

Jeśli chodzi o jutrzejsze otwarcie wszystkich sklepów to myślę, że od razu powinny być jakieś przeceny. Tak dzieje się już w Niemczech, gdzie na bieżąco o sytuacji informuje mnie moja znajoma.

Z informacji dotyczących pandemii zobaczcie jak wygląda jazda windą.

Może wsiadać tylko jedna osoba.

Musimy przyzwyczaić się do tych rozporządzeń i czekać aż wszystko minie. Tymczasem mam nadzieję, że jutro uda mi się pojechać do baru i zdać relację z pierwszego dnia trzeciej fazy pandemii.

Post a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *