Pages Menu
TwitterFacebook
Categories Menu

Posted by on kwi 14, 2020 in Moja Toskania | 4 comments

Halina Rosa i dedykacja dla mnie

Halina Rosa i dedykacja dla mnie

Kilka dni temu Halinka ze Szwecji przesłała mi swoją pierwszą książkę. Nosi tytuł Ambasadorka Boskich Biznesów. Ku wielkiemu wzruszeniu odkryłam, że na jednej z pierwszych stron widnieje dla mnie dedykacja:

To wielkie wyróżnienie i zaszczyt, a w takich chwilach jak te brakuje odpowiednich słów, by wyrazić radość. To właśnie takie niespodziewane podarunki są najpiękniejsze i sprawiają, że jesteśmy szczęśliwi. Fakt, że ktoś docenił to co robisz, że dałeś komuś nawet małą inspirację sprawia, że tym samym umacnia cię w Twojej dotychczasowej drodze i motywuje do dalszego działania.

Z Halinką poznałyśmy się w Sztokholmie w październiku 2018 roku. To silna kobieta realizująca się na wielu polach: autorka i współautorka różnych tekstów, publicystka, wydawca poradników, Ambasadorka Kobiet Biznesu, ambasadorka kreatywności, członek stowarzyszenia artystycznego Proformart, arystka, malarka, projektantka wzorów tekstylnych i tekstyliów, projektantka nowoczesnych strojów z akcentami folkowymi, promotorka kultury regionalnej podhalańskiej i skandynawskiej.

Życzę Ci Halinko dalszych osiągnięć we wszystkich dziedzinach, w których się realizujesz. Jesteś ambasadorką pięknych polskich wzorów folkowych w każdym zakątku świata. Twoje wzory wyróżniają się oryginalnością i cieszą oko. A obrazy przyciągają uwagę i zachwycają kolorami.

Trzymam kciuki za dalsze sukcesy!

4 komentarze

  1. Droga Aleksandro jedno wiem, jesteś cudowną osobą. Serdecznie dziękuję za życzenia i wspaniałą rekomendację mojej książki życia. Pozdrawiam

    • Halinko, ściskam serdecznie i mam nadzieję, że do zobaczenia wkrótce…

    • Ściskam Halinko!

Post a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *