Pages Menu
TwitterFacebook
Categories Menu

Posted by on lip 7, 2016 in Moja Toskania | 0 comments

Letnia promocja: dwie książki w cenie jednej!

Letnia promocja: dwie książki w cenie jednej!

W powietrzu wakacje. Stąd letnia, niepowtarzalna promocja:

do 31 sierpnia b.r możecie zakupić dwie moje książki w cenie jednej!

dwie_ksiazki_moja_toskania

Teraz Miasta widma w Toskanii oraz Zieloną Toskanie możecie nabyć za jedyne 39,90 zł.

Do kwoty należy dodać koszty przesyłki. Są dwie opcje:

  1. przesyłka listem poleconym 8,30 zł (po wcześniejszym dokonaniu wplaty na konto bankowe)
  2. paczka za pobraniem 19,50 zł  (płatność u doreczyciela)
Zamówienia składajcie na adres:
wydawca.barwa@gmail.com
Zapraszam do lektur!

„Miasta widma w Toskanii. Przewodnik, historia, tradycja, ludzie”.

Autorka, zafascynowana fenomenem opuszczonych miast, wprowadza czytelnika do tajemniczej, jeszcze nieodkrytej przez turystów Toskanii. Miasta widma wchłonięte przez naturę zaszyły się przed ludzkimi oczyma. Niektóre zniknęły nawet z map. Nie pozostawiły po sobie śladu. Trudne do znalezienia, niewidoczne, zapomniane, umarłe. Wiedzą o nich tylko najstarsi z najstarszych. Niektórzy nie pamiętają nawet jak do nich trafić. Zaszyte w lasach kryją w sobie historię, która niekiedy sięga początku wieków naszej ery. Z niektórymi miastami związane są również zjawiska paranormalne. Krążą bowiem legendy o duszach, które wciąż nawiedzają miejsce lub o ogromnym zwierzęciu, który śpi w jednej ze studni. Niektóre osady są jeszcze zamieszkiwane. W Lucchio i Pontito pozostało kilkudziesięciu rezydentów, natomiast w Toiano na stałe mieszkają dwie osoby. Ponad roczne poszukiwania i podróże autorki książki zaowocowaly nagromadzeniem wielu informacji oraz ciekawostek. Pisarka dotarła również do ostatnich mieszkańców miast, osad czy wiosek i przeprowadziła z nimi wywiady. Nie byłaby sobą, gdyby nie wniknęła również w tematy kulinarne. Czytelnik zapozna się więc z przepisami, ktore wykonywane były przez mieszkańców obecnie opuszczonych miast.Książka podzielona jest na trzy części. Czytelnik zostanie wprowadzony w historie miast, które związane są z przeszłością, terazniejszością i przyszłością. W książce znajduje się wiele kolorowych zdjęć z podróży autorki oraz zdjęcia kulinarne ilustrujące przepisy na proste i smakowite toskańskie dania.

OKLADKA przod czerwiec miasta widma w Toskanii

Zielona Toskania” to opowieść o życiu Polki, która od wielu lat mieszka, pracuje i wraz z włoskim mężem wychowuje córkę w toskańskim miasteczku. Przedstawia jego mieszkańców – tych, którzy zdecydowali się na styl życia przyjazny środowisku i nieświadomie wpisali się tym w globalny nurt powrotu do natury.

Aleksandra Seghi, znana już polskim czytelnikom jako autorka dwóch książek, przeplata swoje opowieści przepisami na fantastyczne chleby, ciasta, dania obiadowe – pachnące rosnącymi lokalnie ziołami, przygotowane ze zdrowych i pysznych składników. Ilustrowane barwnymi fotografiami zachęcają do eksperymentowania z przygotowaniem pomarańczowych babeczek, ciecierzycy po toskańsku lub kokosowych ciasteczek.

To książka dla entuzjastów gotowania, fanów zdrowego odżywiania, zwolenników ekologicznych rozwiązań w codziennym życiu, a także wszystkich miłośników Toskanii.

okladka_z_biedronka_i_stolem

Post a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *