Pages Menu
TwitterFacebook
Categories Menu

Posted by on Lip 31, 2013 in Kuchnia włoska | 6 comments

Dżem jeżynowy

Dżem jeżynowy

Jezynki kupilismy na eko targu w Olmi. Przyznam, ze byly troche drogie… 4 euro za pol kilo.

No nic, sezon jezyn trwa tak krotko, ze chociaz raz lub dwa trzeba sie nimi nacieszyc.

aleksandra_seghi_jezyny_moja_toskania

Jezyny byly troche kwasnawe i po zjedzeniu kilku z nich postanowilam, ze lepiej bedzie jak przetworze je na dzemik. Oto wloski przepis:

Dzem jezynowy / Marmellata di more

Skladniki:

1 kilogram jezyn

200-220 gram cukru (ja uzylam trzcinowy)

150 ml wody

1 cytryna

dzem_jezynowy_w_sloiku_moja_toskania

Przygotowanie:

Myjemy jezyny i odkladamy na reczniczek by sie osuszyly (moim zdaniem mozna opuscic ten pierwszy etap dotczacy osuszania. Myc oczywiscie trzeba). Zagotowujemy wode z cukrem.

woda_z_cukrem_moja_toskania

Po 3-4 minutach od zagotowania wrzucamy  jezyny oraz strata skorke z cytryny.

jezyny_ze_skorka_cytrynowa_moja_toskania

Gotujemy na wolnym ogniu, co jakis czas mieszamy. Moj dzem gotowal sie chyba z godzine, zanim zaczal gestniec.

gotowanie_dzemu_jezynowego_moja_toskania

Wlalam go do sloiczkow i zapasteryzowalam 🙂

Mocne slonce, oczy same sie mruza

Mocne slonce, oczy same sie mruza

6 komentarzy

  1. Dorodne te jezyny,ale cena rzeczywiscie „zaporowa”.
    Czy wyszedl jeden sloiczek dzemiku,czy… dwa? 🙂

    • Dwa 🙂

  2. W Polsce jezyny jeszcze drożsże. Maleńkie pudełeczko w którym jest może ze 20 jezyn kosztuje 8 zł… Może jeszcze trzeba chwile poczekać?

  3. Jeżyn się zbiera, a nie kupuje;p

  4. U mnie (Dolny Śląsk) – na ulicznym straganiku, z prywatnej plantacji = 1,5 €/ 500g … i również nie jest to ciekawa cena, biorąc pod uwagę wysokość zarobków (ok. 300 €/m-c)
    Dawniej owoce i warzywa w sezonie były bardzo tanie, ale od kilku lat się to zdecydowanie zmienia na niekorzyść! I to jest już chyba tendencja globalna… zresztą ostatnio (3-4 września) zaskoczyła mnie we Włoszech (Lombardia) cena śliwek typu węgierek = 2,5€ … Chyba wszędzie ceny tak szleją 😉 Mam akurat jeżynki w domu, więc chyba Twój włoski sposób wypróbuję 🙂 Kocham aromat cytrusów – także w przetworach 🙂

    • Owoce w cenie, warzywa w cenie, a pieczywo? Lepiej nie wspominac. Marzy mi sie wlasne poletko, by moc uprawiac marchewki, salaty, pomidory… Goraco pozdrawiam 🙂

Post a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *