Pages Menu
TwitterFacebook
Categories Menu

Posted by on lip 10, 2024 in Kuchnia włoska, Moja Toskania | 0 comments

Sprawdzamy To good to go w naszych okolicach

Sprawdzamy To good to go w naszych okolicach

W ostatnich dniach sprawdzamy jak działa aplikacja To good to go w naszych okolicach.

.

.

O co chodzi w tej aplikacji? Różnego rodzaju działalności gastronomiczne (bary, cukiernie, piekarnie, spożywcze, itp.) w połowie lub pod koniec dnia wystawiają na sprzedaż tzw. Bag Surprise o różnych wielkościach: małej, średniej i dużej. W torbach niespodziankach znajdują się świeże towary z krótkim terminem ważności jak np. pieczywo, pizza, schiacciata, ciastka, ciasteczka, warzywa i owoce. Można znaleźć również produkty, które mają długą ważność, ale w danym momencie w sklepie ta ważność za chwilę się skończy. Jednym słowem sklep za niską cenę oddaje produkty, które niebawem stracą ważność.

Z tego co zauważyłyśmy jedzenie kupuje się za 60 procent taniej. Podamy przykłady.

W jednym z barów w Pistoi zamówilysmy Bag Surprise za 3,99 euro. Wyszłyśmy z dwoma torebkami pełnymi słodkich rogalików.

.

.

Poniżej opis rogalików:

.

.

Odbiór torby niespodzianki mógł nastąpić w godzinach 18.30-19.30, czyli pod koniec pracy baru.

.

.

A teraz doświadczenie z miejscowej piekarni, która czynna jest tylko do godzin obiadowych. Zamówiłyśmy średnią torbę niespodziankę za 3.99 euro.

.

.

W środku znalazłyśmy rachunek na 14.09 euro.

.

.

A z pyszności było: duża żytnia bułka, dwie schiacciata z białej mąki, dwie schiacciata z mąki z czterech zbóż i chyba z orzechami, jeden kawałek pizzy Margherity i jeden pizzy ze świeżymi pomidorami.

.

.

.

.

Coraz więcej osób korzysta z tej aplikacji. Co o tym sądzicie?

.

.

Należy napisać, że w Surprise Bag możecie znaleźć produkty różnego pochodzenia. Może to być coś mięsnego, wegetariańskiego lub rzadko wegańskiego. My jesteśmy wegetarianami i za każdym razem przed zamówieniem dzwonimy i pytamy się czy możemy prosić o produkty bezmięsne. Niestety nikt nam tego nie zagwarantuje, gdyż jak sama nazwa wskazuje Surprise to niespodzianka. Wrzucają co zostaje w witrynie sklepowej (mowa o piekarni, cukierni czy barze). Jednak spotkałyśmy się z sympatycznymi sprzedawcami, którzy brali pod uwagę nasz wegetarianizm i wybierali dla nas z półki produkty bezmięsne.

Post a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *