Pages Menu
TwitterFacebook
Categories Menu

Posted by on sie 4, 2016 in Moja Toskania | 0 comments

Ostatnie zapisy na  jesienny kurs w Toskanii

Ostatnie zapisy na jesienny kurs w Toskanii

Drogie Czytelniczki,

wlasnie dostalam wiadomosc od Magdy, ktora prowadzi kursy coachingowe. Zostaly ostatnie miejsca na wyjazd do Toskanii! Przypomne, ze podczas wrzesniowego pobytu panie spotkaja sie rowniez ze mna, na wspolnym, wloskim gotowaniu! (Jak bylo na kursie wiosennym mozecie przeczytac tutaj).

obiad_w_villa_costa_marlia_lukka_moja_toskania

Jeśli jesteś osobą, która:
• Chciałaby bardziej uwierzyć w siebie i zdobyć narzędzia, które to ułatwią
• Chce odnaleźć motywację, aby wprowadzić zmiany w swoim życiu i nie poddawać się w trudnych momentach
• Znajduje się na rozstaju życiowych dróg i nie wie, którą drogę wybrać
• Chce lepszej jakości relacji z innymi ludźmi
• Pragnie zbudować lub naprawić relacje w związku
• Chciałaby połączyć urlop z rozwojem osobistym

Organizatorem jest Magdalena Knitter, Coaching- dyplomowany trener i life coach, członek Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Pracuje z kobietami, specjalizując się w motywowaniu, poczuciu własnej wartości oraz relacjach interpersonalnych. Pomysłodawczyni i prowadząca przestrzenie kobiece, takie jak Klub Klasy Kobiet w Piasecznie.

Aleksandra Seghi i Magda Knitter

Aleksandra Seghi i Magda Knitter


Nieważne, czy będzie to Twój pierwszy pobyt w tym regionie, czy też kolejna wizyta, z pewnością będzie to wyjazd, którego nigdy nie zapomnisz.

Proponuje:

* 7- dniowy pobyt w miasteczku Marlia, które leży zaledwie 7 km od Lukki i 30 km od wybrzeża pieknych piaszczystych plaż Versylii.

* Noclegi w pięknej zabytkowej posiadłości Villa Costa

* Warsztaty motywacyjno – coachingowe, które pomogą Ci wzmocnić się, zyskać pewność siebie i siłę do zmian, których pragniesz

* Degustację lokalnych win i oliwy z oliwek w pobliskiej Fattoria Maionchi, której klientami byli Luciano Pavarotti, Tom Cruise, Nicole Kidman oraz Dorota Stalinska, a których zdjęcia zdobią jedną ze ścian restauracji mieszczacej sie w winnicy. W Fattoria możemy też zakupić wino i oliwę, w różnej wielkosci butelkach.

winorosle_moja_Toskania

* Wyjątkowe spotkanie z Aleksandrą Seghi, autorką książki „Zielona Toskania”, w której propaguje kuchnię toskańską i zdrowe odżywianie oraz poprowadzony przez autorkę kurs gotowania (przystawka, pierwsze danie i deser), który zakończy wspólny posiłek.

aleksandra_Seghi_kurs_gotowania_moja_toskania

*Zwiedzanie pięknych ogrodów należących do słynnych willi w Marlii, m.in. Villa Reale, niegdyś własności Elizy Bacciocchi siostry Napoleona i Villi Oliva, niegdyś własności Carlo Poniatowskiego, wnuka brata Stanisława Augusta, który jest tam pochowany w kaplicy

*Wspaniałą atmosferę i czas spędzony w gronie kobiet

Kiedy: 25 września – 2 października 2016r.

Wiecej informacji, kliknijcie tutaj.

Serdecznie zapraszam, przyjezdzajcie!

grupa_gotujaca_moja_toskania

Post a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *